www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Seçimler Yaklaşırken | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Seçimler Yaklaşırken

Yerel Seçimler Yaklaştı

 

Yerel seçimlere neredeyse çok kısa bir zaman kaldı.

 

Gurbetten bir takipçimiz bugün yaptığımız bayramlaşma haberiyle ilgili bir yazı gönderdi paylaşma ihtiyacı duyduk.

 

Her gün sabah internete ilk girdiğim sayfa olan sitenizi bugünde ziyaret ettim. Bayramlaşma haberinde yaklaşık yarım saat oyalandım. Fotoğraflardan o kadar çok yazı çıkıyor ki bu sayfalara sığacak gibi değil.

 

Kurum ziyaretlerinden sonra bu yıl Ilgaz Devlet Hastanesini ziyaret eden  personelin bayramlarını kutlayan Ilgaz Kaymakamlığına ve Belediye Başkanlığına ayrıca teşekkürlerimi belirtmek isterim.

 

Seçim atmosferine girmişken seçimlerden önce son bayramlaşma törenini diğer törenlerden daha kalabalık gördüm. Ama şunu yazmadan geçemem en dikkat çeken İstanbul Ilgaz Dernekler birliğinin ekip halinde tam kadro orda olması bir hayli dikkat çekiyordu.

 

Gelelim siyasi arenaya...

 

İlk olarak resmi aday olarak katılan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sait Yılmaz'ı, Ak parti Belediye Başkanı Aday adayları arasında ismi geçen ama biraz daha taşlar yerine otursun diyen Ak Partiden İsmail Demirci, bende adayım diye her yerde dile getiren Mehmet Öztürk ve Ak Partiden ilk aday adaylığını açıklayan Halit Uğurlu gördük. Ancak adaylıkta ismi zikredilen ama objektiflere takılmayan Halit Tosyalıoğlu'nu bu bayramlaşma töreninde göremedik.

 

Şimdiye kadar Ilgaz'lı olup da gurbette yaşayan daha sonra Ilgaz'dan adaylığını açıklayan ve seçimi başarıyla sonuçlanan hiç bir adaya rastlanmadığını not olarak bildirmek isterim. Ilgaz'da seçim kazanması %100 olan Mustafa Er eğer seçim kaybettiyse gurbetten aday olmak isteyenlerin bir kez daha düşünmesini gerekir.

 

 

MHP'den şimdiye kadar Belediye Başkan aday adaylığına resmi bir başvuru olmaksızın parti üyeleri eski Başkan Fevzi Yamankale ve yeni Başkan Mustafa Yazıharman'da bayramlaşmaya katılanlar arasındaydı. Güçlü bir Belediye Başkanı adayı ile bu dönem Belediye Başkanlığını almak için biraz daha fazla gayret gösterecek gibi duruyor. Eğer Belediye Başkanlığını bu dönem MHP kazanırsa Ilgaz tarihinde ilk kez  Belediye Başkanlığı kazanmış olacaktır.

 

CHP başkanı Ufuk Geyikçi'de hiç bir bayramlaşma törenini programını aksatmayanlardan birisi. Duyumlarımıza göre CHP bu yıl yeni bir yüzle Belediye Başkanlığı yarışına katıyor.

 

Bu bayramlaşma karelerinde neşesini hiç kaybetmeyen Belediye Başkanı Cevdet Çetin'in neşesi yine yüzünden okunuyor. Aslında Başkanın resmi olarak katıldığı son bayramlaşma töreni, tabi Cevdet Çetin son dakika golü atmazsa.

 

Fotoğraflardan en güzeli ve en anlamlısı Ilgaz ilçe Jandarma komutanlığında çekilmiş kareydi bence, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sait Yılmaz, CHP ilçe Başkanı Ufuk Geyikçi, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Öztürk, MHP ilçe Başkanı Mustafa Yazıharman ve İl Genel Meclisi üyesi Hasan Çakır'ın olduğu fotoğraftı. Seçimlerinde bayram tadında geçmesi temennisi ile gurbetten bir kardeşiniz olarak tebrik etmek ve yaklaşan seçimlerin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ederiz.  (Başka Ilgaz Yok)

 

Gurbetten biri..........


Kaynak:Ilgazlılar  Araştıran:admin  Saat:23:55:47  Tarih:16.10.2013  Okunma:2359

nezih - 17 Ekim 2013 Perşembe
Yazı güzel ve seçim öncesi yerinde olmuş. Benimde düşünceleri Cevdet Çetin yeniden aday olmaz olsada bu kez çok zor. Halit Uğurlu'nun aday olsa dahi zor olarak görüyorum. Mhp nin adayını açıklayınca yorumlar biraz daha netleşir. Ama şu bir gerçek Mustafa Er gibi bir kişi Ilgaz'da seçim kaybettiyse adayların şimdiye kadar ne yaptıklarını memlekete ne faydaları dokunduklarını bir kez daha düşünmesini isterim. Ilgaz bizim en layıkıyla yapacak kişi seçilsin parti önemli değil. Kazanan kişiler değil ILGAZ olsun

azizcan18 - 19 Ekim 2013 Cumartesi
Tüm adaylarımıza başarılar dilerim...

Serkan18 - 20 Ekim 2013 Pazar
İnşallah başkanlığa gelecek adaylarımız parke döşemekten başka iş yaparlar.

eyıozu - 21 Ekim 2013 Pazartesi
Bu yazılan yazı ILGAZIN Neden gelişemediğinin en güzel kanıtı yazan kardeşimize teşekkür ederim.Bu güne kadar adaylar Ilgazdan seçildide ne oldu Ilgaz geliştimi,işsizlik yokmu,şunuda ben şahsi olarak iddia ediyorum Ilgaz Belediye Başkan Adaylarımız Ilgazlı olupta Ilgaz dışından seçimlere katılmadığı sürece vallahi Ilgaz değişmez,gelişmez Saygılarımla Süleyman Geyikci.

karaoğlu - 21 Ekim 2013 Pazartesi
Başkan kim olursa olsun yeter ki yönetim kararını kimsenin etkisinde kalmadan kendi hür iradesisiyle çalıştığı sürece Ilgazın gelişmesinin önü açılır...

Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ılgaz gezilecek yerler ılgaz ne demek ılgaz belediyesi ılgaz otelleri ılgaz türküsü ılgaz anadolunun ılgaz şarkısı ılgaz inşaat ılgaz mountain resort ılgaz dağbaşı otel çankırı ılgaz otelleri ılgaz otelleri 5 yıldızlı abant otelleri ılgaz doruk otel kartalkaya otelleri ılgaz otelleri otel ılgaz doruk otel fiyatları ılgaz otelleri ılgaz mountain resort ılgaz doruk otel iletişim ılgaz doruk otel telefon ılgaz doruk otel ihalesi ılgaz doruk otel tel ılgaz doruk otel fiyat ılgaz dağı nerede ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz otelleri ılgaz dağı türküsü ılgaz dağı hava durumu ılgaz dağı şarkısı ılgaz tüneli son durum ılgaz tüneli güzergahı ılgaz tüneli cengiz inşaat ılgaz tüneli kaç km ılgaz tüneli ne zaman bitecek ılgaz tüneli ne aşamada ılgaz tüneli nerede ılgaz tüneli uzunluğu ılgaz çankırı otobüs ılgaz çankırı arası çankırı ılgaz köyü çankırı ılgaz akçaören çankırı ılgaz dinle çankırı ılgaz ilçesi çankırı ılgaz nüfusu kaç akçaören ılgaz dinle    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2016 Pordus Team
09.12.2016 03:49:13