www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Hacı Hasanlı Mehmet Vefat Etti mi? Etmedi mi? Sizler için araştırdık | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Hacı Hasanlı Mehmet Vefat Etti mi? Etmedi mi? Sizler için araştırdık

Hepimizin yakından tanıdğı Hacıhasanlı Mehmet ile ilgili vefat ettiği yönünde özellikle sosyal medyada paylaşımlar yapılmış, çeşitli kişi ve mecralarca bu olay dile getirilmişti.

Ilgazlılar.com olarak siz değerli takipçilerimiz için konuyu araştırdık ve Ilgaz Hacıhasan Köyü Muhtarı Ali Yaka'ya konuyu sorduk. Sayın Yaka konuyla ilgili: "Böyle bir durum yok. Konuyla ilgili iki üç gündür konuşulanlar asılsızdır." dedi.

 Bİz de bu durumu siz değerli takipçilerimizle paylaşır, asılsız haber ve dedikodulara itibar etmemeniz konusunu bir kez daha hatırlatarak iyi günler dileriz.


Kaynak:Ilgaz Haxıhasan Köyü Muhtarı  Araştıran:admin  Saat:13:12:00  Tarih:6.2.2018  Okunma:3361

Bu Haber'e Henüz Yorum Yazilmamış!


Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
24.6.2018 23:16:59