www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Ilgaz'da Satılık İmarlı Arsa/lar | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Ilgaz'da Satılık İmarlı Arsa/lar
     Ilgaz Yukarı Mahalle’de Huzurevi karşısında bulunan iki adet imarlı arsa satılıktır. Arsalar inşaata hazır vaziyette olup iki cephesinden yol geçmektedir. Toplamda 1100 metrekare olan arsalar isteyene ikisi birlikte isteyene de tek şekilde satılır.

     Arsalarımız yatırım yapmaya elverişli olup müstakil ev yapmak için yeterli büyüklüktedir. Sorunsuzdur. Konumu itibariyle sağlam bir zeminde olup dere yatağında değildir.

     Konum olarak anayola, huzur evine, huzur evi camiine, hastaneye yakın olup manzarası mükemmeldir. Alacak kişiye tapu hemen devredilecek olup tapusu itibariyle de müstakil tapuludur. Fiyat, yer ve konum bilgileri için lütfen arayınız.

                                               İrtibat: 0 533 735 49 91

 

 

 


Kaynak:Ilhaz  Araştıran:admin  Saat:10:38:16  Tarih:12.2.2018  Okunma:2815

Bu Haber'e Henüz Yorum Yazilmamış!


Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
24.6.2018 23:21:30