www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Çankırı'ya Ilgazlı Aday | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Çankırı'ya Ilgazlı Aday

     Başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Ilgaz ilçesi Bozan köyü sakinlerinden, İlkokulu Çankırı Atatürk İlkokulu’nda, Ortaokulu Çankırı Anadolu Lisesi orta bölümünde, liseyi de Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi'nde, Tıp eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Dr. Hüdaverdi Kul'un 24 Haziran2018 Milletvekili genel seçimlerinde ilimizden Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilliğine aday adayı olması Çankırı kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.

    Daha önce gerek İstanbul Tuzla İlçe Sağlık Müdürlüğü, gerekse Sağlık Bakanlığında Daire Başkanlığı görevinde bulunduğu dönemlerde memleketi ve hemşehrileriyle irtibatını asla kesmeyen, kendisine yapılan tüm müracaatlarla içtenlikle ilgilenen, mütevazi ve saygın kişiliğiyle gönüllerde yer eden Hüdaverdi Kul'a bundan sonraki hedef ve ülkülerinde başarılar dileriz. 

    Ülkemizi parçalamak isteyen terör sevicisi emperyalistlere ve Abd'ye, Kuran Ayetlerinde değişiklik yapın diyen Fransa'ya, Kudüs'ü İsrail toprağı yapmak isteyen Siyonist Yahudilere, Mekke'ye kilise dikmek isteyen Vatikan ve olur veren Vahabilere, devletimi yıkmak isteyen aşırı dinci ve komünist cemaat ve örgütler ile siyasi ayaklarına dur demek için vekil seçiminde oyum A partiye, B partiye, X partiye diyebilir, demeyede bilirsiniz. Hiçbir kimseyi de etkileme lüksümüz yoktur.

    Önceliğimiz vatanımızın bekası, dinimizin muhafaza ve müdafaasıdır.

    Özellikle seçim arifesinde siyasi taraflar arasında sanal sayfalarda hakaret hatta küfüre varan ağır eleştiriler yapılmaktadır. Herkesin tarafı bellidir. Bu saatten sonra kimse kimsenin düşüncesini etkileyecek durumda değildir. Birbirimizin Yüreklerinde Şu veya Bu parti, Şu veya Bu kişiler için kin ve nefret tohumlarını serpme hakkımız yoktur.

    Hepimiz biliyoruz ki; Türk'e Türk'den Başka Dost, Çankırı’yı da Çankırılıdan Başka Düşünen Dost yoktur.

    Askerde aynı karavanadan yiyip, aynı koğuşta yatıp, aynı cephede omuz omuza savaşmıyormuşuz. Hiç değilse şu dönemde sayfalarımızda somut bilgi ve gerçek belgeye dayalı daha olumlu, edepli paylaşımlar yapalım. Okurlarımızın, sayfa arkadaşlarımızın yazılarına da kahvehane ağzıyla değil, delilli, ispatlı, hoşgörüyle yorum yazalım ki düğünde, cenazede, karşılaştığımız herhangi bir cemiyette birbirimizin yüzüne bakıp mahcubiyet yaşamayalım. Tüm aday adaylarına üstün başarılar dileriz.

 

 

 


Kaynak:http://www.haberci18.com  Araştıran:admin  Saat:11:02:58  Tarih:11.5.2018  Okunma:1172

Bu Haber'e Henüz Yorum Yazilmamış!


Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
24.6.2018 23:22:31