www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Akbak Renault Plaza Açıldı | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Akbak Renault Plaza Açıldı
TBMM 22. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili Tevfik Akbak’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Renault Akbak Plaza bugün yapılan ve adeta "bakanlar kurulu toplantısını" andıran açılış töreni ile hizmete girdi.
 
Ankara-İrfan Baştuğ Caddesinde açılışı gerçekleştirilen Renault Akbak Plaza adeta Bakanlar Kurulu üyelerinin buluştu adres oldu. Açılış törenine başta Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Enerji Bakanı Taner Yıldız, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Baydar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, Çankırı Milletvekilleri Suat Kınıklıoğlu ve Nurettin Akman, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Çankırı İl Başkanı İdris Şahin, Çankırı Belediyespor Kulübü Başkanı Sevda Karaali Şireci, ile Çankırı’dan Ilgaz Belediye Başkanı Cevdet Çetin, İl Genel Meclis Üyeleri, bazı idare müdürleri ile çok sayıda eski bakan, milletvekili ve davetli vardı.
 
Açılış töreninde bir konuşma yapan AKBAK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Akbak şunları söyledi:
 
“Renault Mais’ın, yaklaşık 40 yıldır 81 vilayetimizin en ücra köşelerine kadar, ülkemiz insanının en üst yöneticilerinden en sade vatandaşına dek her kesimine, her keseye ürün sunan ve satış sonrası hizmetini 7gün 24 saat sürdüren otomotiv dünyasının saygın bir markası olduğu malumunuzdur. Onun için Akbak A.Ş. olarak böylesi saygın bir markanın başkentimizde plazasını açmaktan, yeni bir satış ve servis noktasını Ankaralı hemşerilerimizin hizmetine sunmaktan mutluyuz.

Dünyanın ekonomik kriz yaşadığı, istihdamın daraldığı bu günlerde, istihdam oluşturmaktan, yeni bir işyeri açmaktan, bu vesileyle siz değerli dostlarımızla bir araya gelmekten Akbak A.Ş. olarak onur duyuyor, öncelikle de bize bu imkânı ve gayreti lütfeden Rabbim’e hamdediyorum.

Otomotiv dünyasının saygın bir markasının temsilciliğini yapma talebimize destek veren, bu talepte bizi tercih eden, Renault Mais değerli Genel Müdürü İbrahim Aybar Beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

Akbak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak şirketimizin kuruluşundan bu güne gelmesinde emeği geçen, bizlere doğruluğu, dürüstlüğü, insanlara faydalı olmayı, ülkeye hizmeti öğreten ‘Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ’ hakikatini unutmamızı, dolayısıyla sahibi bulunduğumuz işyerlerinin emanetçisi olduğumuzu; ama:‘insanların en hayırlısı; insanlara faydalı olanıdır’ inancını bizlere öğreten babam Mustafa Akbak’ı rahmetle anıyorum.”
 
Tevfik Akbak'ın konuşmasından sonra söz alan Reno Mais Genel Müdürü İbrahim Abar da "AKBAK Otomotiv ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Otomotiv sektörünün önemli duraklarından biri olan böylesi bir firma ile bugünkü ekonomik şartlarda güç birliği içerisinde hareket etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hayırlı olsun" dedi.
 
Daha sonra söz alan Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün de "Dünyada otomotiv sahibi olma oranı ortalama 1000 kişide 140'tır. Almanya'da bu rakam 1000 kişide 600'dür. Ülkemizde ise her 1000 kişiden sadece 130'u otomobil sahibidir. Bu rakamın üst seviyelere çıkarılması gerekir. Otomotiv dünyası böylesi geniş bir pazara sahiptir. Bununla birlikte otomotiv satıcılarının yeni satış düzenlemeleri ile birlikte finans piyasasının da kredilendirmelerinde değişiklikler yapması gerekir. Pazarda bu beklentiye cevap verildiği takdirde satışların daha da artış göstereceğini düşünüyorum. Bununla birlikte 20 yaş ve üzerinde yaklaşık 2 milyon araç var. Bu araçların da değişeceğini düşündüğümüzde pazar çok daha elverişli şartlar içerisinde" dedi.
 
Daha sonra Yeni Mahalle Müftüsü (Eski Ilgaz Müftüsü Eyüp Demir) açılış duası yaptı. Kurdeleyi Başta Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Enerji Bakanı Turan Yıldız, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek ve Reno Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar tarafından kesilen açılış kurdelesi ile Renault Akbak Plaza törenle hizmete girdi. 

 

 


Kaynak:AA  Araştıran:AhmetSakarya  Saat:00:38:54  Tarih:11.10.2009  Okunma:8749

koray18 - 11 Ekim 2009 Pazar
Hayırlı ugurlu olsun.Allah bol kazaclar versin.Ankara,dan koray

maydanos - 11 Ekim 2009 Pazar
Çok güzel bir açılış olmuş,Şehir dışında olduğumdan katılamadım. Hayırlı uğurlu olsun. Merak ettim de.. Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başjanı katılanlar arasında adı yok ama resimde kafası gözüküyor. Sadece kafasını göndermiş acaba. Bu sadece bir merak..

EYIOZU - 12 Ekim 2009 Pazartesi
Memleketimize ve özellikle hakkıyla hak ettiği üçreti tüm çalışacaklara almasını yüce mevlam nasip etsin.Ilgaz Sazak Köyünden Ankarada İkamet eden Süleyman Geyikci.0 535 319 63 05

s.eren.s - 12 Ekim 2009 Pazartesi
Bir Ilgazlı olarak yapılmış olan bu açılıştan dolayı gurur duydum.Başta tevfik bey olmaküzere emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim. Cenabi ALLAH'tan hayırlı ve bol kazaçlı işler dilerim.

utkum18 - 12 Ekim 2009 Pazartesi
TÜM AKBAK AİLESİNE HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI CENABI ALLAH'TAN DİLERİM.MEVLAM BOL KAZANÇLAR VERSİN.

vedatsavas - 13 Ekim 2009 Salı
Akbak ailesine yakışır bir açılış. Allah hayırlı işler versin.Tebrik Ederim.

İbrahim18 - 17 Ekim 2009 Cumartesi
Hayırlı olması dilegiyle,temennimiz bol kazancın yanısıra Ilgaz'lı 3-5 işsiz gence iş imkanı oluştulur umut ve temennisiyle..

İbrahim18 - 17 Ekim 2009 Cumartesi
Hayırlı olması dilegiyle,temennimiz bol kazancın yanısıra Ilgaz'lı 3-5 işsiz gence iş imkanı oluştulur umut ve temennisiyle..

özılgazlı - 20 Ekim 2009 Salı
Tüm Akbak ailesine hayırlı uğurlu olsun.Cenab-ı Allah bol kazançlar nasip etsin.Tahir arkadaşım Sinop'a hala gelmedin sözünde dur. Kenan KAHVECİOĞLU İlçe Milli Eğt.Şube Müdürü Durağan-SİNOP TEL:0.542.612.38.38

Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
23.5.2018 08:05:56