www.ilgazlilar.com Ilgaz'ın Gerçek Haber Sitesi Üye Olmak İstiyorum - Şifremi Öğrenmek İstiyorum
Ilgaz Ak Parti Mehmet Öztürk’le Yola Devam Dedi | www.ilgazlilar.com Ilgaz
Ilgaz Ak Parti Mehmet Öztürk’le Yola Devam Dedi

Ilgaz Ak Parti Mehmet Öztürk’le Yola Devam Dedi

Ak Parti Ilgaz İlçe Kongresi yapıldı ve başkanlığa Mehmet Öztürk seçildi. AK Parti kongesi 21 ocak 2012 saat 11.00'de Ilgaz Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşti.

 

Tek  listenin yarıştığı kongrede Mehmet Öztürk İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlardan Sorumlu) İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem olmak üzere, Çankırı milletvekilleri Av. İdris Şahin, Hüseyin Filiz, İl Başkanı Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Boz, 22. Dönem Çankırı milletvekili Tevfik Akbak, Ilgaz Belediye Başkanı Cevdet Çetin, Korgun Belediye Başkanı Halil Öz olmak üzere belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri ile birlikte yaklaşık 400 delege katıldı. Konuşma yapan Ak Parti Başkanı Tahir Akbak katılımcılar teşekkür etti ve “10 yıllık parti başkanlığım süresi içersinde her insan gibi muhakkak benimde hatalarım olmuş olabilir.  Ama görev sürem içerisinde kimseyi kırmamaya çalıştım. Bu bir bayrak yarışı bu bayrağı en iyi şekilde taşıyıp teslim etmenin haklı gururunu yaşıyorum tüm dostlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum, yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

 

Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdem, burada yaptığı konuşmada, ulaşımda Türkiye'nin çağ atladığını belirterek, "Ak Partiden önce lügatte bölünmüş yol var mıydı- Bunu ancak istikrarlı iktidarlar başarabilirdi. Sabahleyin Ankara'dan çıkıyoruz, bu karlı kışlı havada iki saatte Ilgaz'a kongreye geliyoruz. Dün olsa bunlar hayaldi, AK Parti olmasaydı bunlar yapılamazdı" dedi. 

AK Partinin iktidara geldiği dönemde 
Çankırı ve Ilgaz'ın ülkenin en geri kalmış yerlerinden olduğunu ifade eden
Erdem, şunları söyledi:

"Çankırı ve Ilgaz mahrumiyet bölgesiydi ama şimdi. Türkiye'deki gelişme ve değişmede bu yörelerimizde pay almaya başladı. İnsanlar uçağa binemiyordu.

Türkiye'de hızlı tren diye bir şey yoktu. Havada, karada ve denizde önemli bir atılım var. Bunu gören milletimiz bize teveccüh göstererek yüzde 50 oy verdiler. Bugün dünyanın sayılı ekonomileri sarsılırken, istikrarlı politikalarımız sayesinde dünyanın her yerinde Türkiye'den bahsediliyor."

Erdem, AK Parti döneminde yapılan hizmetlere de değinerek, "Yaşam kalitesi artıyor, bütün dünya Türkiye ’nin başarısı karşısında şapka çıkartıyor.

Eskiden biz Almanya'ya, Fransa'ya gıpta ile bakardık. Şimdi Türkiye tüm dünyanın gıpta ile baktığı, örnek aldığı bir ülke oldu. Bunu ancak, ufku ileriye dönük insanlar yapabilirdi.

2011 yılı Avrupa Birliği için kargaşa yılıydı. 

Bugün Yunanistan perişan. Dün Türkiye 'den Yunanistan'a göç etmiş 100 binin üzerinde vatandaşımız vardı. Bugün Yunan vatandaşı, inanın benden Türk vatandaşlığına geçmek için ricada bulunuyor. Onlar küçülürken biz büyüyoruz" ifadelerini kullandı.

MEHMET ÖZTÜRK: ALDIĞIMIZ BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Tek listenin yarıştığı kongreden başkan olarak çıkan Mehmet Öztürk ilk açıklamada "Tahir Akbak 'tan aldığım bayrağı daha ileriye taşımanın gayretinde olacağız. Son seçimde yüzde 70'ler düzeyindeki oy oranını ilk seçimlerde yüzde 80'lere taşımak öncelikli hedefimizdir. Oluşturduğumuz yeni, genç ve dinamik yönetimimizle birlikte kucaklayıcı bir anlayışla Ak Parti'nin geçmişteki zaferlerine yeni zaferler ekleyeceğiz" dedi.

 

Mehmet Öztürk başkanlığındaki Ilgaz Ak Parti İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu:

Harun Tosyalıoğlu, Abdulkadir Cinnet, Ertuğrul Karabıyık, Şükrü Çetin, Bilal Akbak, Recep Uğurlu, Zekeriya Bahçeci, Bayram Erdemoğlu, Nizamettin Sağlam, Yusuf Güler, Zülkifli Dayı, Murat Cingay, Bayram Aktaş, Ramazan Sevdiyar.

 

 

 


Kaynak:AA  Araştıran:Ali PINAR  Saat:15:41:47  Tarih:22.01.2012  Okunma:6607

OKTAY YAYLACI - 22 Ocak 2012 Pazar
öncelikle sayın tahir akbak'a bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı bir ılgazlı olarak teşekkür ederim.yeni görevlerinde mehmet öztürk ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı ve başrılı görevler diler aldıkları bayrağı dahada yukarıya taşımalarını cenabı allah tan niyaz ederim allah cc yollarını açık başarılarını daim etsin inşaallah. OKTAY YAYLACI (ak parti pursaklar ilçe başkan yardımcısı halkla ilişkiler başkanı)

ŞAFAK 18 - 22 Ocak 2012 Pazar
Tebrik ediyorum her iki kardeşimizide( Tahir ve Mehmet)bayrağı bırakanda, devralanda kardeşlerimiz. İnşallah İlçemiz ve ilçemizin geleceği için hayırlı olur. Zafer BÜYÜKDEMİRCİ

arzu - 22 Ocak 2012 Pazar
DEĞERLİ KARDEŞİM HAYIRLI OLSUN.ALLAH MAHCUP ETMESİNİ

kırıkkale - 23 Ocak 2012 Pazartesi
Ilgaz ilçesine Hayırlı ve uğurlu olsun.Ayhan

eskici2011 - 25 Ocak 2012 Çarşamba
Çok dürüst,tertemiz sicilli,devlet kurumlarına toz kömürü fahiş fiyatlara satmayan,Siyaseti herbişeye karıştırmayan,Ilgazda ki tekelciliğe hayır diyecek,kendinden alışveriş yapmayanlara husumet gütmeyen,sadece bu vatnı düşünen bu uğurda bütün servetini yola seren,çok büyük düşünen vizyonu geniş birisinin ilçe yönetiminin başına geçmesi onur verici gurur verici,Ilgaz durmak yok aynen devam

eskici2011 - 25 Ocak 2012 Çarşamba
Bu arada kaymakam bey neden elini kaldırmış yoksa üye mi? :))

Hüdaverdi - 25 Ocak 2012 Çarşamba
Eskici Rumuzlu hanımefendi Ilgaz Kaymakamı Yusuf Özdemir yaz resmine bi bak ondan sonra yorum yaz. Fotoğraflar bana ait ben kaymakam beyi orada göremedim siz nasıl gördünüz hayretler içerisindeyim

eskici2011 - 26 Ocak 2012 Perşembe
Evet yanlış görmüşüm valla bende şaşırmıştım nasıl olur diye.

s.eren.s - 27 Ocak 2012 Cuma
aynı tas aynı hamam biri gitmiş biri gelmiş ne fark ediyor zaten hep birlikte karar vermiyor muydunuz Ilgaz’ın gelişmesini,insanların ilerlemesini nasıl durdururuz diye Tahir gitmiş Mehmet gelmiş bir şey mi değişti.Gerçi ben size bir şey demiyorum asıl suç kongreye gelen o milletvekillerinde kardeşim önce Ilgaz halkıyla bir konuşun ne var ne yok bir öğrenin ondan sonra ne yapacaksanız kimi seçecekseniz seçin insanların ekmekleriyle oynayanlardan kime yarar gelir.garibin elinden ekmeğini alanlardan ne olur bana bir açıklasın bunu milletvekilleri Ilgaz ak parti teşkilatına sormuyorum çünkü zamanında sordum ve bize yemin ettiler hacı oldukları halde biz yapmıyoruz diye ama cenabı ALLAH ' ın sopası yok bir gün gelecek herkes yaptığını çekecek yüce rabbim o günleri göstersin inşallah

Yorum Yaz
Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Siteye Giriş Yapın!


ilgaz dagi ılgaz gezilecek yerler ilgaz mountain resort fiyat ılgaz türküsü ılgaz anadolu ılgaz ne demek ılgaz otelleri ılgaz anlamı ılgaz kastamonu ılgaz dağı milli parkı ılgaz dağı otelleri ılgaz dağı şarkısı ilgaz dağı millî parkı ılgaz dağı gezilecek yerler ılgaz dağı hakkında bilgi ılgaz dağı tüneli ılgaz dağı harita çankırı merkezde gezilecek yerler ılgaz görülecek yerler çankırı tarihi yerleri ve doğal güzellikleri çankırı yemek yenecek yerler ilgaz türkiye çankırının tarihi yerleri kısaca kurşunlu türkiye çankırı türkiye ılgaz türküsü sözleri ılgaz türküsü notaları ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın mp3 ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın notaları ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın sözleri ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın pepe ılgaz anadolu şarkısı indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın indir ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın şarkısı dinle ılgaz anadolunun sen yüce bir dağısın karaoke    www.altinkumlife.com

Powered by Pordus.Com © 2008 - 2018 Pordus Team
23.5.2018 08:06:38